Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych W I półroczu 2014/2015


Wyniki konkursów przedmmiotowych - etap gminny






OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH I POZASZKOLNYCH
w roku szkolnym 2012/2013










OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
w roku szkolnym 2011/2012



Konkurs Nazwisko i imię
ucznia
Zajete miejsce
Konkurs Informatyczny Maliszewski Bartłomiej ---
Konkurs Biologiczny Bieniek Dorota
Smyrek Roksana
X miejsce
VIII miejsce
Konkurs Chemiczny Jankowy Tomasz
Maliszewski Bartłomiej
Buczkowska Patrycja
Haik Benedykt
V miejsce
V miejsce
VII miejsce
VI miejsce
Konkurs Fizyczny Neuman Denis VIII miejsce
Konkurs geograficzny Smyrek Roksana XI miejsce
Konkurs Historyczny Fichte Paulina VI miejsce
Konkurs Języka Angielskiego Janke Patrycja
Musiewicz Anna
Bieniek Dorota
Kubik Sandra
XXII miejsce
XV miejsce
VI miejsce
XIV miejsce
Konkurs Języka Niemieckiego Kubik Sandra
Woźny Vanessa
Ulbrich Sabine
I miejsce
XI miejsce
XIV miejsce
Konkurs Polonistyczny Jantos Sylwia
Musiewicz Anna
Smyrek Roksana
Buczkowaska Patrycja
nie uczestniczycła
II miejsce
VIII miejsce
V miejsce
Konkurs Techniczny Maliszewski Bartłomiej VI miejsce



OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH POZASZKOLNYCH
w roku szkolnym 2011/2012

Nazwa Nazwisko i imię
ucznia
Zajete miejsce
Mistrzostwa w rozwiązywaniu łamigłówek Dawid Galik
Marek Dragon
XIII
XXII
I Rejonowy Konkurs Wiedzy o
Krajach Niemieckojęzycznych
Krystian Dziedzic
Rafał Kulessa
I
II
Konkurs Wiedzy o
Unii Europejskiej
Rafał Kulessa IV
Zrealizuj marzenia z RPOWO
Stowarzyszenie Dolina Stobrawy
Patryk Jaroń
Roland Haładyn
Marek Dragon
Rafał Kulessa
Grzegorz Matusiak
---
Boże Narodzenie w
poezji polskiej
Sandra Kubik
Agata Kostrzewa
Wiktoria Galik
Artur Urban
---
Gra miejska
"Śladami historii" - 3 Maja 2012
Dawid Galik
Agata Kostrzewa
Wiktoria Galik
Artur Urban
II
---
---
---
III Rejonowe Dyktando Dorota Bieniek
Justyna Klimek
II
---
W świecie finansów -
etap finałowy
Rafał Kulessa
Anna Musiewicz
---
Szkolno - gimnazjalny konkurs recytatorski -
zasięg powiatowy
Sandra Kubik
Aleksandra Cisek
II
wyróżnienie
Moje finanse-
z klasy do klasy
Rafał Kulessa
Benedykt Haik
Marcel Jantos
Marek Dragon
nagroda tygodnia -
200 zł
WOŚP Artur Urban
Vanessa Woźny
Patrycja Jamroz
Ewelina Jantos
Nicola Mamzer
Małgorzata Bereta
Katarzyna Ślusarek
Magdalena Ligudzińska
---



© Publiczne Gimnazjum nr 4